Rowerem do Ratusza w gazecie i odp. z urzędu

Swojego czasu pisałem o błędach projektowych i niekompetencji urzędników podczas budowy nowego ratusza na Bielanach. Zgodnie z tym, co napisałem w piśmie do urzędu próbowałem nagłośnić problem w internecie oraz mediach. Jedno i drugie przyniosło efekty. Dziękuję wszystkim, którzy wysłali swoją prośbę o uwzględnienie potrzeb rowerzystów. Doszła do skutku też publikacja na łamach gazety echo Łomianek i Bielan.
Artykuł można przeczytać w internecie pod adresem:
www.gazetaecho.pl/cgi-bin/echo/echo/echo/O-2009-06_05-1, ale załączam też skany. Uważam, że artykuł jest ciekawie napisany, a na dodatek zamieszczony na pierwszej stronie z dokończeniem na drugiej.Przyszła też odpowiedź z urzędu, której treść zamieszczam poniżej:

"Szanowny Panie, w odpowiedzi na Pana pismo z 26 maja 2009 roku w sprawie możliwości przechowywania rowerów w nowym ratuszu dzielnicy Bielany m.st.Warszawy uprzejmie informuję, że dotychczasowe stanowisko wyrażone w piśmie p.Ryszarda Modzelewskiego - Członka Zarządu dzielnicy Bielany pozostaje aktualne. Rowery będą mogły być przechowywane w zadaszonych wiatach rowerowych, wyposażonych w stojaki rowerowe, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, miejscu dogodnym dla rowerzystów. BURMISTRZ Dzielnicy m.st. Warszawy Zbigniew Dubiel"

blog comments powered by Disqus